UEFA Avrupa Konferans Ligi son 16 turu ilk maçında yarın deplasmanda Union Saint-Gilloise ile karşılaşacak Fenerbahçe, Belçika’ya ulaştı. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hareket eden sarı-lacivertli kafile, Brüksel Havalimanı’na yaklaşık 3 saatlik bir yolculuğun ardından vardı. Belçika Fenerbahçeliler Derneği ve taraftarlar, teknik heyet ve futbolcuları tezahürat ve çiçeklerle karşıladı. Fenerbahçe, konaklayacağı otele hareket etti.