Didem Soydan’dan iddialı poz! ‘Türkiye’nin tek top modeli’

Mankenlik kariyerinin yanı sıra özel hayatı ve kendine has tarzıyla da çok konuşulan Didem Soydan, 729 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladığı iddialı pozlarıyla adından söz ettirmeyi başarıyor.

Son olarak sarı, ayna karşısında iddialı bir poz veren 39 yaşındaki manken, sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

YORUM YAĞDI

Kısa sürede 16 bine yakın beğeni alan Soydan’ın gönderisine, takipçilerinden yorum yağdı:

– Modelliğin hakkını veriyor.
– Türkiye’nin gerçek anlamda tek top modeli.
– Dünya gözüyle gördüğüm en güzel kadınsın…
– Yangın yeri hep buralar!

“EVLİ VE ÇOCUKLU ESKİ SEVGİLİME AŞIĞIM”

Öte yandan Didem Soydan, geçtiğimiz haftalarda Melis İşiten’in Youtube kanalına konuk olmuştu. Son olarak Burak Deniz’le aşk yaşayan Soydan, hâlâ eski bir sevgilisine aşık olduğunu ve o kişinin evli ve çocuklu olduğunu söyleyerek izleyenleri şaşırtmıştı.

Sosyal medya kullanıcıları, bu açıklamalarının ardından güzel modelin bahsettiği kişinin 2014-2016 arasında aşk yaşadığı müzisyen Can Bonomo olduğunu öne sürmüş, Soydan ise bunun üzerine açıklama yaparak şu ifadeleri kullanmıştı:

Dün itibarı ile yanlış yerlere çekilen bir konudan, kişilere verdiğim saygı ve değerden sebep bu açıklamayı yapıyorum. Türkiye’de yaşamayan ve Türkiye ile alakası olmayan birinden bahsetmeme rağmen konuyu magazine çok uygun olması sebebi ile yanlış isimler üzerinden yorumladınız. Yayında belirttiğim gibi Amerika’da yaşadığım döneme ait bir hikayeydi. Bu konunun yanlış yerlere gitmesinden dolayı gerçekten üzgünüm. Lütfen kimseyi alakaları olmayan bir konuya dahil ederek rahatsızlık vermeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx