Selin Şekerci ile İbrahim Selim pişti oldu! Gece boyu köşe kapmaca oynadılar

Selin Şekerci’nin Nisan 2021’de meslektaşı İbrahim Selim’in Youtube’da yayınlanan popüler programına konuk olmasından sonra başlayan sürpriz aşk, uzun ömürlü olmamıştı. 2021 temmuzda ilişkilerini doğrulayan ve günler sonra Marmaris tatilinde aşkları belgelenen oyuncu çift, 2022 ocak ayında ayrılmıştı.

İbrahim Selim, “Anlaşamadık, ayrılık kararı aldık biz de. O muhteşem bir insan, ben çok çalıştığım için kendisine zaman ayıramadım ve bu yüzden de ilişkimiz bitti” demişti. Şekerci ise ayrılık hakkında, “Barışmalık bir şey yok. Birbirimizi çok seviyoruz. Sıcağı sıcağına öyle ‘Arkadaşız’ gibi konuşmalar yapmak istemiyorum” açıklamasını yapmıştı.

İLK KEZ EL ELE

34 yaşındaki ünlü isim, 2022 temmuzda ise yeni sevgilisi Osman Yalın ile ilk kez görüntülenmişti. Yalın’a ait olan bir kafede vakit geçiren çift, daha sonra bir kozmetik mağazasına girmişti.

İkili, kendilerine yöneltilen sorulara cevap vermezken; güzel oyuncu, muhabirin “Aşkı Osman Bey de mi buldunuz?” sorusu karşısında kendisini gülmekten alamamıştı.

“ÇOK GÜZEL GİDİYOR HER ŞEY”

‘Balina’ adlı tiyatro oyununun prömiyeri önceki akşam Zorlu PSM’de gerçekleşti. Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu, Yağız Can Konyalı Helin Kandemir ve Emine Evirgen’in rol aldığı oyunu izlemeye bir çok ünlü isim katıldı. Selin Şekerci, tiyatro oyununa katılanlar arasındaydı.

Gazetecilerle bir araya gelen Şekerci, Osman Yalın ile ilgili konuştu. “‘Yeni ilişki’ yazılmış ama iki seneye yaklaştık aslında. İyiyiz, çok güzel gidiyor her şey. Gördüğünüz gibi ya” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

ESKİ SEVGİLİSİYLE PİŞTİ OLDU!

Geceye katılanlar arasına aynı zamanda Selin Şekerci ile geçtiğimiz yıl birlikteliği olan İbrahim Selim ve sevgilisi de vardı. Hem Selin Şekerci hem de İbrahim Selim, gece boyunca karşı karşıya gelmemek için büyük çaba sarf etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx