Manisa’da modifiye tutkunları 4’üncü sefer bir ortaya geldi

Manisa’nın Durasıllı Mahallesi’ndeki Atatürk Stadı’nda, modifiye tutukunları bir ortaya geldi.

Gerçekleşen şenlikte; desibel, hoşluk, ticari hoşluk müsabakaları, DJ performansı ve sponsor tanıtımları yapıldı.

Aynı vakitte özel kaplamalı modifiyeli araçların; renkleri, motor kuvvetleri, revize ses sistemleri üzere özellikleri, düzenlenen gösterilerle meraklılarına tanıtıldı.

Ünlü isimler de iştirak sağladı

Türkiye’nin modifiye alanındaki ünlü isimleri; Tanju Akdoğan, Cüneyt Durkut, Okan Çekiç, Özden Soydaş, ünlü DJ Janti, Sponzi, Dora ve Umut Ziyan da Salihli’de, modifiye araç tutkunları ile buluşarak şenliğe renk kattı.

“Modifiye, artık bir hayat usulü haline gelmiş”

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen şenliği ziyaret eden Salihli Belediye Lideri Zeki Kayda, araçların sergilendiği stantları gezerek modifiyeli araçlar hakkında bilgiler aldı.

Başkan Kayda, “Modifiye çok farklı bir kültür ve görüyorum ki sizler için artık bir hayat üslubu haline gelmiş. Salihli Belediyesi olarak kültürel etkinliklere her vakit takviye oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz.

Belediyemiz ve Cadde Salihli işbirliğinde düzenlediğimiz şenlik, modifiyeli araç tutkunu gençlerimize keyifli bir hafta sonu yaşattı. Hepinize iştirakleriniz için teşekkür eder, önümüzdeki yıl, daha da büyük bir tertipte buluşmak dileğiyle, tüm modifiye tutkunlarına selamlarımı sunarım.” diye konuştu.

4’üncü şenlikte de mükafatlar verildi

Konuşmasının akabinde Salihli 4’üncü Modifiye Festivali’ne verdiği katkılardan ötürü Belediye Lideri Zeki Kayda’ya, fuara katılan firmalar ismine teşekkür plaketi takdim edildi.

İHA’nın haberine nazaran; modifiye araç tutkunlarının katıldığı şenlikte, çeşitli yarışlar ve çekilişler de düzenlenerek dereceye girenlere mükafatlar verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.