iQOO 12 serisinin batarya bilgileri sızdırıldı

iQOO 12 serisi amiral gemisi akıllı telefonlarını yakında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Resmi duyurudan önce, yeni bir duyum, iQOO 12 ve iQOO 12 Pro modellerinin bazı anahtar özelliklerini ortaya çıkardı.

Bilindiği üzere, Digital Chat Station adlı duyumcu bu bilgileri Weibo adlı Çinli bir mikroblog sitesinde paylaştı. Bu paylaşıma göre, iQOO 12, iki hücreli 2.440mAh bataryaya sahip olacak. Bu, toplamda 5.000mAh kapasiteye sahip olacağı anlamına gelir.

iQOO 12 serisinin batarya bilgileri sızdırıldı

Ayrıca bu model, 120W hızlı şarjı destekleyecek. Ancak bu, iQOO 10 ve iQOO 11 Pro modelleriyle karşılaştırıldığında bir düşüş olarak görünüyor. Önceki modeller, 200W hızlı şarj hızlarına sahipti. Ancak yeni duyuma göre, kablolu hızlı şarj hızı 120W’a düştü. Kablosuz hızlı şarj hızı ise 50W olarak korundu. Diğer yandan, iQOO 12 Pro’nun bataryası da iki hücreli 2.490mAh olacak. Bu, 5.100mAh kapasiteli bir bataryaya tekabül ediyor.

Digital Chat Station’a göre, bu serinin temel ve Pro modelleri arasında çok fazla fark olmayacak. Şu ana kadar bildiğimize göre, iQOO 12 serisi siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere üç renk seçeneğiyle gelecek. Serinin Kasım 2023’ün başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Pro modelinin Samsung’tan E7 AMOLED ekranla geleceği ve 2K çözünürlüğe sahip olacağı söyleniyor. Temel modelde ise 1.5K çözünürlük olacak ve ekran yenileme hızı 144Hz olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx