Gönül Dağı seyircisine şok! Gülsim Ali gidiyor, Buse Varol mu geliyor? Sinyalini vermişti…

Gönül Dağı’nda dönem finali geldi çattı…

Hem konusu hem de oyuncularıyla izleyicilerin gözdesi olan TRT1 dizisi Gönül Dağı, 28 Mayıs Cumartesi günü son kısmıyla ekranlara gelecek ve yaz molası verecek.

Köprü Sinema imzalı, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin kaleminden çıkan Yahya Samancı direktörlüğündeki dizi Anadolu masalını ekranlara taşıyan dizide seyircileri üzen bir gelişme yaşanıyor.

Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Nazlı Pınar Kaya, Cihat Süvarioğlu, Hazal Çağlar, Ferdi Sancar, Ecem Özkaya ve Semih Ertürk’ün yer aldığı diziye “Dilek” karakteri veda ediyor.

Gönül Dağı dizisinde Taner’in eşi Dilek karakterine hayat veren Gülsim Ali’nin projeyeden ayrılması üzerine yerine gelecek isim de merak ediliyor.

İzleyiciler, #GönülDağı Dileksizolmaz etiketini Twitter gündemine sokarken, ortaya atılan bir isim herkesi şaşırttı.

Buse Varol, Gönül Dağı’na mı geliyor

Buse Varol’un ise Alişan’ın devreye girmesiyle birlikte Gönül Dağı dizisine giriş yaptığı haberleri gündeme bomba üzere düştü.

Tezlere nazaran; Buse Varol’un eşi Alişan, Gönül Dağı dizisinin üretimiyle görüşmeler yaparak eşi Buse Varol’un Gönül Dağı dizisinde yer almasını istedi.

Gülsim Ali İlhan’ın hayat verdiği Dilek’in yerine Buse Varol’un geleceği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Buse Varol ise setlere döndüğünü; “Yeniden bir diziyle anlaştım. Setlere geri dönüyorum, inşallah aralık ayında yeni bir projeye başlayacağım” kelamlarıyla açıklamıştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.