Gelecek Partisi, erken seçim için imza kampanyası başlattı

Gelecek Partisi, erken seçim talebiyle İstanbul Kadıköy’de imza kampanyası başlattı. Merasime katılan Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, iktidara sert tenkitte bulundu.

Gelecek Partisi, İstanbul’da Kadıköy meydanında “Geçim için Seçim” imza kampanyası düzenledi. Gelecek Partisi İstanbul Vilayet Başkanlığı’nın düzenlediği imza kampanyasına, partinin Genel Lideri Ahmet Davutoğlu da katılarak konuşma yaptı.

Davutoğlu, Kadıköy meydanında yaptığı konuşmada ülkede yaşanan dertlere değinerek, “Güzel ülkemizin üzerine bir karabasan üzere çöken derin yoksulluğun, yaygın yolsuzluğun, hayatı zindan eden yasakların karşısına bir umut fişeği ateşlemek üzere bugün Kadıköy’e gelen aziz hemşehrilerimi selamlıyorum” tabirleriyle konuşmasına başladı.

DAVUTOĞLU: ÇABUCAK SEÇİM

İktidara yüklenen Davutoğlu, “Millet feryat ederken onlar lüks konaklarında, saraylarında ahkam kesiyorlar. ‘Porsiyonlarınızı küçültün, eti azaltın’ diye ahkam kesiyorlar. Bir ülkede o ülkeyi yönetenler halkın vicdanından kopmuşsa, bir ülkede o ülkeyi yönetenler şayet o halkın sıkıntılarını anlamaktan uzak kalmışlarsa, tek yol vardır, çabucak seçim, erken seçim, bir an evvel seçim” diye konuştu.

Davutoğlu’nun konuşmasının akabinde partililer ve vatandaşlar, erken seçim için imza verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.