Esenler’de, taksi sürücüsü motosiklet şoförleri tarafından darbedildi

İstanbul’un Esenler ilçesine bağlı Menderes Mahallesi’nde yolcu almak için cadde üzerinde duran taksi sürücüsü Erol Ünal’a gerisinden gelen motosiklet şoförleri korna çalarak reaksiyon gösterdi.

Ünal el işareti ile ‘bekleyin’ işareti yapınca, motosiklet şoförleri taksinin önünü kesip Ünal’ı darbetti.

DHA’nın haberine nazaran; taksinin ön camı ve dikiz aynaları kırıldı, kaportaya ziyan verildi. Hastanede tedavi gören taksi sürücüsü, saldırganlardan şikayetçi oldu.

“Zorla içeri girerek beni dışarı çıkarmak istediler”

Taksi sürücüsü Erol Ünal, hastane önünden yolcu alırken gerisinden gelen 3-4 motosiklet şoförünün kornaya bastığını, kendisinin de “Bir dakika yolcu alıyorum.” dediğini anlattı.

Bu sırada motosiklet şoförlerinden birinin önünü keserek, otomobilin üstüne çıktığını söyleyen Ünal, “Arabanın halini görüyorsunuz, camlarını kırdılar. Yolcu da şahit oldu. Beni darbettiler. Kapımı açıp zorla içeri girerek beni dışarı çıkarmak istediler.


“Aldığım darbelerden ötürü rahat yürüyemiyorum”

Çevredekiler polis gelene kadar yardım ettiler. Onlar da kaçıp gittiler. Ambulansla hastaneye gittim. Darp raporu aldıktan sonra, karakola gidip tabir verdim. Yüzümde yara var. Ayağıma cam kırıkları battı. Aldığım darbelerden ötürü rahat yürüyemiyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.