Bülent Ersoy’un yeni imajı olay oldu! Üzerindeki takıların fiyatı dudak uçuklattı

Bülent Ersoy, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda bir tekstil mağazasında üç saat boyunca kumaş seçti. Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu da alışveriş turunda Diva’ya eşlik etti.

“MİSAFİRLERİMİN KARŞISINA EN GÜZEL KIYAFETLERLE ÇIKACAĞIM”

Yaza yaklaştığımız şu günlerde konserleri için kıyafet hazırlığında olduğunu belirten sanatçı, “Saygıdeğer misafirlerimin karşısına en güzel kıyafetlerle çıkmak için kumaş alışverişine geldim” dedi.

ÜÇ SAATTE 250 BİN TL!

Alışverişini tamamlayan ve modacısına birçok kıyafet tasarlatmak için 200 metre kumaş satın alan 69 yaşındaki şarkıcının, mağazaya yaklaşık 250 bin TL ödediği öğrenildi.

Sahne kostümlerine verdiği önemle bilinen Bülent Ersoy ve Gülşah Saraçoğlu, mağaza kapısında kendilerini bekleyen lüks minibüsüne binerek, Nişantaşı’ndan ayrıldı.

‘BENZEMEZ KİMSE BİZE’ KRİZİ!

Bülent Ersoy ile Mustafa Keser’in Star TV’de sundukları ‘Benzemez Kimse Bize’ programının yayın ömrü kısa olmuştu. Programın yayından kaldırılmasının ardından sitem dolu bir paylaşımda bulunan Mustafa Keser, partneri Bülent Ersoy’u suçlamıştı.

Aksaklıkların Ersoy’dan kaynaklı olduğunu belirten Keser, “Programa başlamadan önce sizlerin de izlediğiniz ve gördüğünüz gibi bazı aksaklıkların olabileceğini öngörmüştüm ancak, kendisinden hem yaş hem de sanatça daha büyük birinin yanında daha saygılı olacağını düşünerek programı kabul ettim. Ne yazık ki yanıldım. Hepinizden bunun için özür diliyorum. Yukarıda zikrettiğim aksaklıkların yapımcımız ve kanal yönetiminin hiçbir dahli ve ilgisi yoktur. Bütün aksaklıkları Sayın Bülent Ersoy’un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır” ifadeleri kullanmıştı.

“ZATEN BENİM PROGRAMIM”

‘Söylemezsem Olmaz’ programına konuk olan Bülent Ersoy ise meslektaşı Mustafa Keser’in programın yanından kaldırılmasıyla ilgili suçlamalarına şu sörlerle cevap vermişti:

Zaten program benim programım. Benim oturduğum koltuk ona battı. Ondan rahatsız oldu. Orada bana bir oda hazırlanmış görmüyor mu? Zaten maddesel olarak da bir fark var, bunları bilmiyor mu? Mustafa Keser’i sevmiyorum. Bu tarz hareket eden insanlara sevgim vardıysa da hiçbir dirhem sevgi kalmaz.

İMAJ DEĞİŞTİRDİ

Usta sanatçı Bülent Ersoy, imaj değişikliğine gitti. Ersoy, yıllar sonra saç rengini değiştirmeye karar verdi. Siyah olan saçını kızıla boyatan 70 yaşındaki sanatçı, son halini de takipçileriyle paylaştı.

Önceki gün uçak ile İzmir’e seyahat ederken çekilen fotoğraflarını Instagram’dan yayınlayan ünlü isim, saçlarıyla uyumlu olan uzun tırnakları ve göz dolduran takılarıyla dikkat çekti.

TAKILARI SERVET DEĞERİNDE!

Posta’nın haberine göre; Bülent Ersoy’un baget yüzüğü 1.5 milyon dolar, diğer yüzüğü 1 milyon dolar, kolundaki 5 adet su yolu bileziği 250 bin dolar, boynundaki kolye ise 400 bin dolar değerinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.