Bu Metaverse Coin, Dikkat Etmeniz Gereken Uyuyan Dev Mi?

Kripto analisti John Isige’ye göre, popüler metaverse coin projesi ApeCoin (APE) boğaları, önemli desteği 6,00 dolarda savunmak için ayılarla kafa kafaya gidiyor. Ayrıca analist, SuperTrend ve TD Sequential göstergelerinden gelen çoklu satın alma sinyallerinin, ApeCoin fiyatı için bir yükseliş resmi yazdırdığını söylüyor. John Isige’nin metaverse coin analizini okuyucularımız için hazırladık.

“APE, boğa trendini yeniden alevlendirmenin eşiğinde”

ApeCoin yükseliş eğilimi 7,50 dolar civarındaki satış baskısı artışından sonra reddedildi. Bunun ardından metaverse coin 6,20 doların biraz üzerinde bir soluk alıyor. 6,00 dolardaki destek, piyasadaki istikrarı teyit edecek. Ayrıca, yatırımcıların oyuna geri dönmeleri için elverişli bir ortam yaratacak. Bu da çok beklenen yükselişi sırasıyla 10,00 dolar ve 20,00 dolara itecek.

TD Sequential göstergesi günlük grafikte bir satın alma sinyali gönderdi. APE’de her şeyi bir araya getirmeye yönelik bu çağrı, 7,50 dolardan gelen düzeltmenin hızlı bir şekilde ivme kaybettiğini ima eden kırmızı bir dokuz mum çubuğunda ortaya çıktı. Traderlara, sayımdaki altıncı ve yedinci mumların en düşüğü yedinci ve dokuzuncu ölçülerin en düşüğü kadar aşıldığında alım emri vermeleri tavsiye edilir. Bu son düşüşte olan bir şeydir.

Süper Trend göstergesinden gelen bir başka satın alma sinyali, boğaların, APE’nin 6,00 dolarlık acil desteğinin marjinal bir şekilde üzerinde halat çekmenin muhtemel kazananları olduğunu gösteriyor. Bu gösterge yeşile döndüğünde ve ApeCoin fiyatını takip etmeye başladığında, bu, oranların yakın bir yükseliş eğilimi lehine olduğu anlamına gelir.

APE günlük grafik

Metaverse coin için yükseliş trendi ne zaman bozulur?

50 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ve 100 SMA’nın oluşturduğu izdiham, yükseliş anlatımına güven katıyor. Başka bir deyişle, ApeCoin, düşüş ayağını 3,50 dolarlık acil desteğine uzatmak yerine, direncin (7,50 dolar) üzerine çıkma şansına sahip.

IntoTheBlock’un IOMAP modelinin görünümü, 6,24 ile 6,42 dolar arasında sağlam bir direnci ortaya çıkardı. Bu da yukarıdaki yükseliş analiziyle çelişiyor. Yaklaşık 2.220 adres, daha önce bu aralıkta 32,50 milyon APE tokeni bir araya getirdi. ApeCoin, düşüş zincirlerinden kurtulmak için adım atarken, aynı holder’lar muhtemelen kendi başabaş noktalarında satış yapmayı düşünecek. Böylece yükseliş trendini tamamen geciktirecek veya sabote edecekler.

ApeCoin IOMAP modeli

Bu arada Göreceli Güç Endeksi (RSI), fiyattan düşüş eğilimi oluşturdu. Bunun da APE’yi, kayıpların desteği 6,00 dolardan zorlayabileceği tehlikeli bir konuma sokması muhtemel. En güncel ve doğru kripto para haberleri için Kriptokoin.com’u takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.