AKP’li bayan iktisada isyan etti: Artık Erdoğan’ı cumhurbaşkanı olarak düşünmüyoruz

Bir sokak röportajında 20 yıldır AKP seçmeni olduğunu belirten bir bayan, isyan etti. Çıkarının faturalara gittiğini belirten bayan, “Yolunmuş tavuğa döndük. Açız açıkçası açız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı bu saatten sonra cumhurbaşkanı olarak göremeyeceğini söyleyen bayan, “Ben makarna ile yaşayamam. Biz onu bu saatten sonra cumhurbaşkanı olarak görmeyi düşünmüyoruz” diye konuştu.

“BİZ BİTTİK ÜLKECE, BİZ YOLUNMUŞ TAVUĞA DÖNDÜK”

Sosyal medyada gündem olan sokak röportajındaki bayan şöyle isyan etti:

“Çocuklarımıza AKP’yi aşıladık. Dini bir siyasi insan, ‘Merhametli, iyidir’ dedik. Hastaneler açtı, ilaçlarımızı aldı, çocukların kitaplarını verdi. Lakin son birkaç aydır verdiği her şeyi zehir üzere burnumuzdan getirdi. Ben diyabet hastasıyım, şekerim var kolestrolüm var. Ben makarnayla yaşayamam. Bir maydanoz 5 lira olursa ben açım demektir. Şayet bir cumhurbaşkanı, bir reis bunu yapıyorsa biz artık onu cumhurbaşkanı olarak görmeyi düşünmüyoruz. Bizi yaraladı halkın yanında olamadı. İstese bu artırımların hepsine el atar. Biz bittik ülkece, biz yolunmuş tavuğa döndük. Biz karımızı elektriğe, suya, faturalara ödüyoruz. Ufaktan tenceremiz kaynarsa ona şükrediyoruz. Kurbandan kurbana et yiyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.