Aerobik cimnastikte dünya ikincisi Ayşe Begüm Onbaşı, Türkiye’ye döndü

Adnan Menderes Havalimanı’nda çiçeklerle karşılanan Red Bull sportmeni Ayşe Begüm Onbaşı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye’ye bir büyük muvaffakiyet daha kazandırdığı için çok keyifli olduğunu kaydetti.

“Bu sefer altın olmadı lakin koleksiyona bir gümüş madalya ekledik.” diyen Ayşe Begüm Onbaşı, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Yoğun bir çalışma sürecinin akabinde bu başarıyı elde ettik. Çok emek verdik ve çalışmalarımızın karşılığını aldık. Emeği geçen herkese, bilhassa de beni asla yalnız bırakmayan, her düştüğümde kaldıran antrenörüm Mehmet Ali Ekin’e teşekkür ediyorum. Bu süreçte beni destekleyen aileme, arkadaşlarıma, Gençlik ve Spor Bakanlığına, Türkiye Cimnastik Federasyonu’muza, yarış boyunca bizi yalnız bırakmayan liderimiz Sayın Suat Çelen’e, teknik grubumuza, antrenörlerimize, hakemlerimize, Türkiye’den hoş dayanaklarını gönderen tanıdığım tanımadığım tüm hoş insanlara, hülasa herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Çok şükür bu madalyayı takmak nasip oldu. Çok memnunuz. Türk bayrağını dünyanın her noktasında dalgalandırmak için var gücümle çalışmaya devam edeceğim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.